KONTAKT

KONTAKTA OSS

Hör gärna av dig till oss om du har frågor om vår verksamhet eller om du har allmänna frågor om handboll. Vi som jobbar för Svenska Handbollslandslaget finns här nedanför.

Besöksadress: Arsenalsgatan 2, 111 47 Stockholm. Postadress: Box 14229, 104 40, Stockholm

Stefan Lövgren
Stefan Lövgren
VD SHLAB | 0708-11 85 93 stefan.lovgren@handboll.rf.se
Frank Ström
Frank Ström
Senior Advisor | 0707-30 17 79 frank.strom@handboll.rf.se
Tobias Frejfors
Tobias Frejfors
Projektledare | 0709-70 64 65 tobias.frejfors@handboll.rf.se
Maja Johansson
Maja Johansson
Art Director | 0730-66 00 32 maja.johansson@handboll.rf.se
Emma Håkansson
Emma Håkansson
Kommunikatör | 0708-11 02 12 emma.hakansson@handboll.rf.se
Daniel Vandor
Daniel Vandor
Presschef | 0705-35 55 17 daniel.vandor@handboll.rf.se
Lasse Tjernberg
Lasse Tjernberg
Landslagschef | 0704-24 59 72 lasse.tjernberg@handboll.rf.se
Elin Bergblom
Elin Bergblom
Logistik | 0702-49 99 17 elin.bergblom@handboll.rf.se
Katarina Chrifi
Katarina Chrifi
Ekonomi | 0707-49 76 02
katarina.chrifi@handboll.rf.se
Ralf Lundberg
Ralf Lundberg
Tävlingschef | 0706-47 60 02 08-699 65 51 ralf.lundberg@handboll.rf.se
Generate Partnerships
Generate Partnerships
Rättighetsförsäljning | Mathias Lind mathias.lind@generate.se
Bobby Bannister
Bobby Bannister
Ljud/ljus/arrangemangsproducent
0723-23 21 81 | peter@bobbybannister.se
ISP Sport & Marketing
ISP Sport & Marketing
Arenareklam | Andreas Ottermark
0706-30 58 80 | andreas@isp-sport.se
NeH
NeH
Merchandise | Peter Hultqvist
0706-00 08 12 | peter.hultqvist@neh.com
Bildbyrån
Bildbyrån
Bildleverantör | 0451-81010 | info@bildbyran.se
SEH
SEH
Svensk Elithandboll
Vill du kontakta Handbollsligan eller SHE, besök svenskhandboll.se
SHF
SHF
Svenska Handbollförbundet
Vill du kontakta SHF, besök svenskhandboll.se