KONTAKT

KONTAKTA OSS

Hör gärna av dig till oss om du har frågor om vår verksamhet eller om du har allmänna frågor om handboll. Vi som jobbar för Svenska Handbollslandslaget finns här nedanför.

 

Besöksadress: Arsenalsgatan 2, 111 47 Stockholm. Postadress: Box 14229, 104 40, Stockholm

 

Stefan Lövgren
Stefan Lövgren
VD SHLAB | 070–811 85 93 stefan.lovgren@handboll.rf.se
Frank Ström
Frank Ström
Senior Advisor | 070–730 17 79 frank.strom@handboll.rf.se
Tobias Frejfors
Tobias Frejfors
Projektledare | 070–970 64 65 tobias.frejfors@handboll.rf.se
Maja Johansson
Maja Johansson
Art Director | 073–066 00 32 maja.johansson@handboll.rf.se
Emma Håkansson
Emma Håkansson
Kommunikatör | 070–811 02 12 emma.hakansson@handboll.rf.se
Daniel Vandor
Daniel Vandor
Media | 070–535 55 17 daniel.vandor@handboll.rf.se
Lasse Tjernberg
Lasse Tjernberg
Landslagschef | 070–424 59 72 lasse.tjernberg@handboll.rf.se
Victoria Pettersson
Victoria Pettersson
Logistik | 070–249 99 17 victoria.pettersson@handboll.rf.se
Katarina Chrifi
Katarina Chrifi
Ekonomi | 070–749 76 02
katarina.chrifi@handboll.rf.se
Ralf Lundberg
Ralf Lundberg
Tävlingschef | 070–647 60 02 ralf.lundberg@handboll.rf.se
Bobby Bannister
Bobby Bannister
Ljud/ljus/arrangemangsproducent
072–323 21 81 | peter@bobbybannister.se
ISP Sport & Marketing
ISP Sport & Marketing
Arenareklam | Andreas Ottermark
070–630 58 80 | andreas@isp-sport.se
Bildbyrån
Bildbyrån
Bildleverantör | 0451–810 10 | info@bildbyran.se
NeH
NeH
Merchandise | Peter Hultqvist
070–600 08 12 | peter.hultqvist@neh.com
SHF
SHF
Svenska Handbollförbundet
Vill du kontakta SHF, besök svenskhandboll.se
SEH
SEH
Svensk Elithandboll
Vill du kontakta Handbollsligan eller SHE, besök svenskhandboll.se

 

Till svenskhandboll.se | Läs våra användarvillkor